Poniżej znajdą Państwo listę najczęściej potrzebnych akcesoriów do wszystkich gramofonów Linn'a. Jako jedyni w Polsce mamy je dostępne od ręki. Przy zamówieniu usługi LP12 Klinik, otrzymają Państwo zniżkę na ich zakup.


Linn Springs Kit
Kompletny zestaw sprężyn zawieszenia oraz podkładek gumowych do gramofonu Linn Sondek LP12.

Linn Drive Belt
Oryginalny pasek do gramofonów Linn'a. Pasuje do modelu Sondek LP12, Axis oraz Basik.

Linn Black Oil
Oryginalny olej do gramofonów Linn'a. Pasuje do modelu Linn Sondek LP12, Axis oraz Basik. Buteleczka 2.5 ml.

Linn LP12 Motor
Nowy silnik do gramofonu Linn Sondek LP12. Jeśli Twój LP12 ma więcej niż 20 lat, bardzo możliwe że czas na wymianę silnika. Zapytaj o ofertę razem w nowym zasilaczem.

Linn LP12 Lid
Oryginalna pokrywa akrylowa do gramofonów Linn'a. Pasuje do modelu Sondek LP12, Axis oraz Basik. W komplecie z zawiasami oraz uchwytami montażowymi.

Linn Feet Kit
Komplet czterech gumowych stopek do gramofonu Linn Sondek LP12 w wersji ze zwykłą podstawą. W zestawie z czterema wkrętami.

Linn LP12 Hinges
Oryginalne zawiasy (2 szt.) do pokrywy gramofonów Linn'a.

Linn Felt Mat
Oryginalna mata filcowa do gramofonów Linn'a. Pasuje do modelu Sondek LP12, Axis oraz Basik. Polecana również do gramofonów innych producentów.

Linn 45 Adaptor
Adapter umożliwiający odtwarzanie płyt nagranych na 45 rpm dla gramofonów Sondek LP12 z wewnętrznym zasilaczem bez możliwości zmiany prędkości elektronicznie. Jeśli sporadycznie sięgamy po takie płyty doskonale spełni swoje zadanie, jeśli jednak w naszej kolekcji przybywa singli lub audiofilskich wydań nagranych na 45 obrotów na minutę polecamy kontakt z nami i upgrade zasilacza.


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące rozbudowy, jej kolejności lub sprzętu towarzyszącego prosimy o kontakt.

Comments are closed.