Kable w systemie analogowym mają stawiane dużo większe wymagania niż ich cyfrowe odpowiedniki. Nie tylko zajmują się transferem bardzo delikatnych i podatnych na zakłócenia sygnałów z wkładki gramofonowej ale muszą również być odpowiednio giętkie aby nie przeszkadzały w pracy zawieszenia gramofonu. Wiele osób które samodzielnie próbowały "zabawy" kablami przekonało się, że zły kabel może zepsuć nie tylko brzmienie. Poniżej znajdą Państwo polecane przez nas rozwiązania wszystkich problemów.


Przewody sygnałowe Linn'a dedykowane do gramofonów możemy podzielić na trzy serie: Majik, Akurate oraz Klimax.

Dwa pierwsze powstały jako odpowiedniki kabli sygnałowych Black Analogue oraz Silver Analogue i występują wyłącznie w wersji DIN-RCA. Przewody Klimax zostały zaprojektowany specjalnie do pracy z ramieniem Ekos SE i są dostępne w dwóch wersjach: DIN-RCA oraz DIN-XLR. Drugą opcję polecamy szczególnie, jeśli sygnał będzie przesyłany do przedwzmacniacza który stoi w dalszej niż typowej odległości.

Wszystkie kable mają przewodniki wykonane z miedzi oraz zaprojektowane przez Linn'a wtyki DIN.

Cena: od 1 700 zł za kabel Majik*
* Finalna cena zależy od aktualnego kursu walut oraz opłaty za instalację.
  Cena zawiera podatek VATJeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące rozbudowy, jej kolejności lub sprzętu towarzyszącego prosimy o kontakt.

Comments are closed.