Jeśli masz wrażenie, że "eksperci" z którymi rozmawiasz o gramofonie Linn'a po raz pierwszy słyszą takie nazywy jak Ittok, Nirvana, Valhalla czy Cirkus, czym prędzej zakończ rozmowę i zwróć się do nas. Gramofony Linn'a znamy od podszewki.

Spędziliśmy niezliczone dni i miesiące ucząc się wszystkiego od najlepszych. Ukończyliśmy kursy organizowane przez fabrykę Linn'a w Szkocji, spotykamy się i znamy z dilerami szkockiej marki z całego świata. Jeśli ktoś mówi o nowym upgradzie, my już go najprawdopodobniej przetestowaliśmy i mamy na jego temat opinię. Wiemy co dolega LP12 w różnym wieku. Znamy dobre brzmienie nie tylko na papierze. Mamy swoje domowe LP12-tki i odpowiedni wybór płyt z bardzo rożnorodną muzyką.Bez względu na to czy Twój Linn ma 2 lata, 22 lata albo więcej, zapraszamy do skorzystania z usługi LP12 Klinik. To kompleksowy przegląd oraz kuracja odmładzająca dla gramofonu w jednym. Serwis zazwyczaj trwa od 2 do 4 godzin. Sprawdzimy ponad 100 punktów, dokładnie rozłożymy, wyczyścimy, złożymy i ustawimy gramofon. Zaproponujemy najbardziej dogodną rozbudowę biorąc pod uwagę potrzeby oraz budżet. Nasz mobilny serwis dociera do każdego zakątku naszego kraju, a w wyjątkowych sytuacjach - również za granicę.

Nie ma tu czarnej magii ani miejsca na wynalazki. Jest solidna inżynieria, lata doświadczenia, dbałość o szczegóły oraz znajomość zasad według których zbudowano LP12. Dodajmy do tego najlepsze narzędzia jakie można zdobyć na rynku plus takie, które stosujemy tylko my i kilku najlepszych dilerów Linn'a z całego świata. Dzięki temu mamy pewność, że Państwa gramofon będzie brzmiał tak dobrze jak życzyli by sobie tego jego projektanci. Wychodzimy dopiero, kiedy zobaczymy uśmiech na twarzy. A widzimy go za każdym razem i każdą kolejną płytą, która ląduje na talerzu Sondeka.Aby mieć absolutną pewność, że każdy gramofon po naszym serwisie będzie wyglądać i pracować jakby właśnie wyjechał z fabryki, korzystamy z wysokiej klasy sprzętu warsztatowego. Wszystkie narzędzia ręczne są regularnie wymieniane na nowe a sprzęt pomiarowy ponownie kalibrowany.
Umów naszą wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Opłatę za dojazd doliczamy do każdego wyjazdu dalszego niż 50 km od centrum Warszawy. W przypadku zakupu wybranych elementów lub akcesoriów, usługa LP12 Klinik może być wliczona w cenę. Prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 695 414 164) lub mailowy.

Comments are closed.