Obudowa LP12 czyli plinta została wykonana z naturalnego drewna. Po pierwsze, tak brzmi zdecydowanie lepiej, po drugie gramofon wygląda dzięki temu bardzo klasycznie mimo zaawansowanej mechaniki precyzyjnej umieszczonej wewnątrz. Obecnie mamy wyjątkowy wybór ponad 230 różnych wykończeń.

Standardowa oferta to drewno w lakierze półmatowym: dąb, róża, orzech, jesion wybarwiany na czarno oraz wiśnia.
Za dopłatą dostępne są ich wersje na wysoki połysk oraz praktycznie pełną paleta barw RAL K5.

Na specjalne życzenie oferujemy również możliwość zamówienia rozszerzonej palety drewna. Z okazji 50 jubileuszu Linn'a dostępne są również wersje "retro", inspirowane klasycznymi nacinanymi plintami z lat 80tych.

Jeśli posiadasz starszy model Sondeka LP12 i obudowa jest już trochę nadgryziona zębem czasu, oferujemy kompleksowy serwis oraz wymianę na nowy egzemplarz. Nie tylko zdecydowanie poprawi to wygląd gramofonu ale również poprawi jego brzmienie. Współczesne konstrukcje są znacznie sztywniejsze i wzmocnione w stosunku do oryginału. Na pierwszy rzut oka nie widać tego, ale jeśli przyjymy im się z bliska to od razu to zauważymy.
Cena nowej obudowy od 3 900 zł*
* Finalna cena zależy od aktualnego kursu walut oraz dopłat za indywidualne wykończenie. Cena zawiera podatek VAT


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące rozbudowy, jej kolejności lub sprzętu towarzyszącego prosimy o kontakt.

Comments are closed.