Produkt, dla którego Ivor Tiefenbrun zbudował firmę Linn. Legenda, dla melomanów i fachowców absolutny wzorzec jakości oraz brzmienia analogowego. Gramofon ten produkowany jest niemal bez zmian od 1972 roku. Obiekt marzeń wszystkich wielbicieli płyt winylowych i wzorzec dla linnowskich źródeł cyfrowych. To dzięki temu brzmieniu wszystkie produkty Linn'a są „wypełnione” analogowym brzmieniem, wielką precyzją w odtworzeniu sceny dźwiękowej oraz wspaniałą muzykalnością.

Od Sondek'a LP12 zaczyna się cała historia Linn'a. To właśnie ten gramofon, uważany za najważniejszy produkt hi-fi wszech czasów, posiada najliczniejsze grono wielbicieli na całym świecie. Od prawie 50 lat miłośnicy muzyki na całym świecie mogą cieszyć się jego wyjątkowym brzmieniem. Oferuje bardziej muzykalne, przyjemne oraz naturalne brzmienie niż jakikolwiek inny gramofon, co powoduje, że LP12 od lat jest wzorcem, według którego wszystkie gramofony są oceniane.
Najdłużej rekomendowany gramofon przez amerykański magazyn Stereophile. Najnowsze wydanie, 06/2022

Dla Linn'a jest to nadal najważniejszy produkt. Każdy z ponad 100 tys. sprzedanych egzemplarzy może zostać rozbudowany do najnowszej wersji, pozwalając z czasem jeszcze zwiększać satysfakcję z odtwarzania naszych płyt. Obudowa gramofonu (plinta) wykonana jest z naturalnego drewna przez najlepszych stolarzy, a mechanizm jest ikoną inżynierii precyzyjnej. Sondek LP12 tchnie nowe życie w ukochane płyty. Wystarczy tylko posłuchać... i nie ma już odwrotu.

Mamy zaszczyt należeć do wąskiego grona specjalistów od tego gramofonu. Jako jedyni w Polsce mamy ponad 33 lata doświadczenia z produktami Linn'a. Sprzedajemy, składamy oraz kalibrujemy Sondeki LP12 w całym kraju, od morza po góry. Świadczymy również usługi serwisu oraz rozbudowy wszystkich modeli gramofonów Linn'a, począwszy od pierwszych egzemplarzy z lat 70-tych.

Przy odpowiednim doborze elementów, gramofon Linn Sondek LP12 może przez lata dostarczać wyjątkowych muzycznych wrażeń, na poziomie niedostępnym dla innych źródeł analogowych lub cyfrowych

Comments are closed.